Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Akcija!

Kopā ar PURINA gādā par patversmēm.

Tuvojoties aukstajam un mitrajam laikam, dzīvnieku barības ražotājs Purina aicina parūpēties par dzīvniekiem, kuri mitinās patversmēs visā Latvijā. Tev mājās lieki vietu aizņem vecas segas, neizmantoti dvieļi, kā arī avīžu ķīpas? Nes tās uz PURINA busiņu, saņem pārsteiguma dāvanas no PURINA, un PURINA visu savākto kopā ar barību patversmju iemītniekiem aizvedīs uz dzīvnieku patversmēm.

Dzīvnieku vajadzībām noderēs dažāda veida auduma izstrādājumi bez pogām, rāvējslēdzējiem, kā arī citiem elementiem, vispiemērotākās būs segas un dvieļi. Visiem, kas sniegs savu artavu patversmju dzīvnieku apstākļu uzlabošanā, PURINA būs sagādājusi pārsteiguma dāvanas – mājas mīluļu saimniekiem noderēs Purina barība, savukārt pārējiem - dažādi suvenīri.

PURINA buss Jēkabpils pilsētā ieradīsies 13.oktobrī, laikā no plkst.9.00 līdz 11.00 ziedojumus būs iespējams nodot pēc adreses Vecpilsētas laukums 3, visas saziedotās mantas, kā arī PURINA barība tiks nogādāta Jēkabpils dzīvnieku patversmei. PURINA saka lielu paldies par atbalstu Jēkabpils pilsētas pašvaldībai.

PURINA par dzīvniekiem rūpējas jau vairāk nekā 100 gadus, nepārtraukti ieguldot sagatavotās barības kvalitātes uzlabošanā, kā arī iesaistās viņu labturības standartu paaugstināšanā visā pasaulē un uzlabo kopējo izpratni par to, kas viņiem patiesi vajadzīgs.