Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Dod mājas un siltumu tiem, kuri ir vientuļi: Lielākā daļa Jēkabpils dzīvnieku patversmē mītošie kaķi un suņi tur dzīvo ilgstoši

Jēkabpils dzīvnieku patversmē šobrīd atrodas 17 suņi un 40 kaķi, kuri pacietīgi gaida atbildīgus, gādīgus un uzticamus saimniekus.  Skumji apzināties, ka lielākā daļa patversmes iemītnieku tur dzīvo jau ilgstoši un sen ir aizmirsuši, kāda ir tā sajūta, kad ir mājas, siltums, gādīgi saimnieki un kāds, kuram pieglausties. Daudziem ķepaiņiem šie Ziemassvētki atkal būs jāpavada vieniem, iztiekot vien ar patversmes gādīgā personāla uzmanību un citu ķepaiņu sabiedrību.

No patversmes paņemtie mīluļi visbiežāk ir ļoti uzticīgi saviem saimniekiem, jo saprot taču – šis cilvēks man ir devis otru iespēju.  Varbūt tieši Tu vari dot mājas kādam no vientuļajiem ķepaiņiem?

Ja arī Tev nav tāda iespēja, tad aicinām nepalikt vienaldzīgiem – Tu vari palīdzēt arī ziedojot patversmei gan dažādas lietas un mantas, gan naudu.

Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, ziedojumu kastītes ir izvietotas septiņās vietās Jēkabpils pilsētā:

·         SIA ‘’REĀLS’’ (Citruss SPA), Kurzemes iela 8;

·         Jāņa aptiekā, Rīgas ielā 142;

·         Veterinārajā aptiekā SIA ‘’Centrs AV’’ Katoļu ielā 6;

·         Ziedu salonā ‘’Mimoza’’, Pasta ielā 29;

·         Veikalā ZEO, Brīvības ielā 116A;

·         SIA ‘’SEDUMI’’, Brīvības ielā 301A;

·         Jēkabpils dzīvnieku patversmē, Zvaigžņu ielā 1A.

Ziedojumus iespējams veikt arī pārskaitot tos uz mūsu ziedojumu kontu LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka PVN Reģ.Nr. LV45403006010.

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpilī.

Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai:  8.00 – 15.00, S.-Sv.: no 9.00 līdz 12.00.