Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Paldies par atbalstu un sagādāto prieku patversmes mīluļiem!

11.01.2023

Aizvadītais gads ir bijis izaicinājumu pilns visai pasaulei, taču esam patiesi priecīgi, ka, neskatoties uz grūtībām, iedzīvotāji aizvien atceras par četrkājainajiem draugiem dzīvnieku patversmēs- brauc ciemos, kļūst par brīvprātīgajiem, ved dāvanas dzīvnieciņiem vai atbalsta finansiāli. Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītnieku un darbinieku vārdā vēlamies teikt sirsnīgu PALDIES ikvienam, kurš 2022. gadā sniedzis savu atbalstu un veicis ziedojumu patversmes ķepaiņu uzturēšanai un aprūpei.

2022. gadā vairāk kā citus gadus atbalstītāji ziedojuši dzīvnieku pārtiku, rotaļlietas, sedziņas, kaķu tualetes smiltis un citas patversmei noderīgas lietas. Papildus tam, ziedoti arī naudas līdzekļi- kopumā saziedoti 5696,22 Euro. Paldies arī tiem, kuri iepriecinājuši ķepaiņus ar apciemojumu, pastaigām un palīdzējuši ikdienas darbos!

Sirsnīgi pateicamies arī uzņēmējiem, kuri Jēkabpils dzīvnieku patversmes ziedojumu kastītes izvieto savos uzņēmumos- SIA “Reāls”, Animu zoopreču veikalam, ziedu salonam “Mimoza”, SIA “Sedumi”, SIA “Marteks”, kafejnīcām “Ceļavējš” un “Lūšu krogs” kā arī Vinetas Stašānes veterinārajai praksei!

2023. gads Jēkabpils dzīvnieku patversmei būs pārmaiņu gads, jo jau pavisam drīz mēs ceram pārvākties uz jaunām, plašām telpām. Jaunā patversmes ēka, kurā šobrīd aktīvi notiek remontdarbi, sniegs mums iespēju palīdzēt ievērojami lielākam skaitam dzīvnieku visā Jēkabpils novadā. Tāpat ļoti ceram, ka šogad, pateicoties savāktajiem ziedojumiem, mums izdosies izbūvēt arī vairākus jaunus āra voljērus patversmes suņiem.

 

Lai veiksmīgs, mīlsetības pilns ikvienam šis gads! Uz tikšanos dzīvnieku patversmē!

 

Aicinām arī turpmāk palīdzēt dzīvnieku patversmes uzturēšanā, veicot ziedojumus vai brīvprātīgo darbu.

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka

PVN Reģ.Nr. LV45403006010

Veicot ziedojumu, jānorāda patversmes apsaimniekotāja- SIA "Jēkabpils pakalpojumi"- nosaukums. Maksājuma mērķī jānorāda- ZIEDOJUMS DZĪVNIEKU PATVERSMEI

 

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā.

Darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai: 8:00- 16:00; Brīvdienās: 9:00- 14:00.

Informāciju par šobrīd patversmē esošajiem dzīvnieciņiem iespējams uzzināt mājaslapā www.jekabpilspatversme.lv, vai zvanot patversmes kopējai pa tālruni 28342253.