Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Paldies visiem, kuri 2020. gadā ir atbalstījuši Jēkabpils dzīvnieku patversmi!

Aizvadītais 2020. gads arī Jēkabpils dzīvnieku patversmei ir bijis neierasts. Daudz lielāka darbu nasta bijusi jāpadara pašu spēkiem, jo brīvprātīgā darba organizēšana bijusi ierobežota. Un tāpēc katrs dāvinājums un ziedojums bijis jo īpaši nozīmīgs. Patversmē dienu no dienas darbojas personāls, kurš rūpējas par katru dzīvnieciņu, apmīļo, pabaro tos un sniedz tiem tik ļoti nepieciešamo sirsnību ikdienā. Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītnieku un darbinieku vārdā vēlamies pateikt sirsnīgu PALDIES ikvienam, kurš 2020. gadā sniedzis savu atbalstu, veicis ziedojumu patversmes ķepaiņu uzturēšanai un iepriecinājis arī patversmes personālu ar kādu atalgojošu pateicību.  

Vislielāko pateicību izsakām tiem, kuri 2020. gadā devuši kādam no patversmes iemītniekiem iespēju dzīvot kopā ar saimnieku – tas ir vērtīgākais, ko varam dot patversmes dzīvniekiem.  

PALDIES ikvienam, kurš šogad ir ziedojis un palīdzējis patversmei! 2020. gadā  patversmei ir saziedoti 6016,25 eiro.  Saziedoti ir ne vien naudas līdzekļi, bet arī dzīvnieku pārtika, rotaļlietas, sedziņas, skaidas un citas noderīgas lietas. Paldies arī brīvprātīgajiem, kuri iepriecinājuši ķepaiņus ar apciemojumu, pastaigām un palīdzējuši ikdienas darbos.

PALDIES arī uzņēmējiem - SIA ‘’Reāls’’, Jāņa aptieka, Centrs AV, ziedu salonam MIMOZA un veikaliem ZEO un SĒTA, kuri izvieto ziedojumu kastītes savos uzņēmumos.

Ziedojumi tiek tērēti tikai Jēkabpils dzīvnieku patversmes apsaimniekošanai un dzīvnieku kopšanai, no tiem netiek apmaksātas darbinieku algas.

 

Aicinām arī turpmāk palīdzēt dzīvnieku patversmes uzturēšanā, veicot ziedojumus un brīvprātīgo darbu.

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka

PVN Reģ.Nr. LV45403006010

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpilī.

Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai: 8:00 - 15:00, S.- Sv.  9:00 - 12:00.

 

Informāciju par šobrīd patversmē esošajiem dzīvnieciņiem iespējams uzzināt https://www.jekabpilspatversme.lv/lv/dzivnieki/, vai zvanot patversmes kopējai pa tālruni 28342253.