Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Pasniedz roku ķepai!

Jēkabpils dzīvnieku patversme aicina – PASNIEDZ ROKU ĶEPAI! Šobrīd patversmē atrodas 19 suņi un 25 kaķi, kuri pacietīgi gaida atbildīgus, gādīgus un uzticamus saimniekus.  Daudzi ķepaiņi šādas cerības lolo jau mēnešiem, un pat gadiem. Ikreiz, kad patversmē ierodas kāds apmeklētājs, dzīvnieki kļūst tramīgi, cenšas piesaistīt uzmanību un cer, ka tiks pamanīti un aizvesti mājās.

No patversmes paņemtie mīluļi visbiežāk ir ļoti uzticīgi saviem saimniekiem, jo saprot taču – šis cilvēks man ir devis otru iespēju.  Varbūt tieši Tu vari dot mājas kādam no vientuļajiem ķepaiņiem?

Atgādinām, ka dzīvnieka izvēle ir ne tikai atbildīgs solis jūsu dzīvē, bet arī milzīga cerība dzīvniekam iegūt pastāvīgas mājas un cilvēku, kuru mīlēt un kuram uzticēties. Tāpēc šis solis nedrīkst būt mirkļa iegriba vai spontāns lēmums!

Aicinām ielūkoties Jēkabpils dzīvnieku patversmes mājas lapā www.jekabpilspatversme.lv - varbūt tieši šeit atradīsiet savas ģimenes uzticamo draugu. Iedzīvotāji dzīvniekus var adoptēt bez maksas vai par brīvi izvēlētu ziedojumu.

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpilī.

Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai:  8.00 – 15.00, S.-Sv.: no 9.00 līdz 12.00

Patversmes dzīvnieku uzturēšana un rūpes par tiem ir gan pacietīgs darbs, gan liels materiālais ieguldījums. Un ne vienmēr pietiek visam, kas nepieciešams. Tāpēc atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja palīdzēt patversmes mīluļiem arī ziedojot:

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka PVN Reģ.Nr. LV45403006010.

Ziedojumus iespējams atstāt arī ziedojumu kastītēs, kuras atrodas Jēkabpils pilsētā:

1. SIA ‘’REĀLS’’ (Citruss SPA), Kurzemes iela 8;

2. Jāņa aptieka, Rīgas iela 142;

3. Veterinārā aptieka SIA ‘’Centrs AV’’ Katoļu iela 6;

4. Ziedu salons ‘’Mimoza’’, Pasta iela 29;

5. Veikals ZEO, Brīvības iela 116A;

6. SIA ‘’SEDUMI’’, Brīvības iela 301A;

7. Jēkabpils dzīvnieku patversme, Zvaigžņu iela 1A.

 

Ziedot var ne tikai naudas līdzekļus. Dzīvniekiem patstāvīgi nepieciešama suņu un kaķu barība, sedziņas, rotaļlietas, bļodas, avīzes un citas noderīgas lietas. Arī brīvprātīgais darbs var būt Tava artava.