Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Uzstādītas jaunas ziedojumu kastītes Jēkabpils dzīvnieku patversmei

Dzīvnieku patversmes ziedojumu kastītes Jēkabpilī uzstādītas kopš 2009. gada, kad pirmo reizi notika labdarības akcija „Sasildīsim patversmes iemītnieku sirdis”. Šī gada novembra sākumā iegādātas jaunas ziedojumu kastītes, kas uzstādītas dažādos veikalos un uzņēmumos visā pilsētā.

Jaunās Jēkabpils dzīvnieku patversmes ziedojumu kastītes izvietotas SIA “Mimoza”, veterinārajā aptiekā SIA “Centrs AV”, veterinārajā klīnikā SIA “Livet”, SIA “Reāls” (Citrus Spa) kā arī tirdzniecības centrā “Sedumi”.

Iedzīvotājiem ir iespēja ziedot arī Tirdzniecības centrā “Mego” un Jēkabpils dzīvnieku patversmē. Klātienē var ziedot arī suņu vai kaķu barību, kaķu tualetes smiltis, kakla siksniņas, segas, rotaļlietas dzīvniekiem u.c.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” un Jēkabpils dzīvnieku patversme saka lielu paldies katram ziedotājam, kā arī uzņēmējiem, kuri izvieto ziedojumu kastes savos uzņēmumos.

Aicinām palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmes mīluļiem ziedojot arī turpmāk!

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka

PVN Reģ.Nr. LV45403006010

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpils

Darba laiks: No Pirmdienas- Piektdienai- 8:00- 15:00, S.- Sv.- no 9:00- 12:00

Sīkāku informāciju par patversmes dzīvniekiem un tiem vajadzīgo, iespējams saņemt zvanot pa tālruni patversmes kopējai Tatjanai- 28342253