Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

''Labo darbu nedēļa 2019'' Jēkabpils dzīvnieku patversmē

Aizvadītajā nedēļā, no 7. līdz 13. oktobrim, kad visā Latvijā jau vienpadsmito gadu norisinājās “Labo darbu nedēļa 2019”, Jēkabpils dzīvnieku patversmi apciemoja vairākas pilsētas un apkārtējo novadu skolu klašu grupas, kuras nogādāja patversmes ķepaiņiem sarūpētos gardumus, sedziņas, spēļmantiņas, siksniņas un citas četrkājainajiem draugiem noderīgas lietas.

Jēkabpils dzīvnieku patversmē ‘’Labo darbu nedēļa’’ nebeidzās līdz ar akcijas noslēgumu. Tie, kuri nepaguva patversmes iemītniekus iepriecināt akcijas laikā, neatteicās no vēlmes palīdzēt patversmes mīluļiem un apmeklēja patversmi vēl nedēļu pēc akcijas noslēguma.  

Jēkabpils dzīvnieku patversmes ķepaiņu vārdā sakām sirsnīgu “Paldies!” visiem skolotājiem, skolēniem, viņu vecākiem un citiem iesaistītajiem, kuri sagādāja patversmes iemītniekiem tik daudz noderīgas un nepieciešamas dāvanas. Akcijas ietvaros patversmei ir saziedoti 260 kilogrami suņu barības un 80 kilogrami kaķu barības.

Katram no mums ir sava ikdiena, rūpes, pienākumi un atbildība, taču ir labi ik pa brīdim paskatīties apkārt un ieraudzīt to, ka ir kāds, kuram mēs visi kopā un katrs atsevišķi varam dāvāt mazliet siltuma. Labos darbus var darīt ik dienu! Jēkabpils dzīvnieku patversmes ķepaiņi gaida labsirdīgus apmeklētājus katru dienu un cer, ka tie atnesīs ne tikai gardumus un mantas, bet arī pieņems tos savā ģimenē, lai kļūtu par uzticamiem draugiem. 

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpilī.

Darba laiks: No pirmdienas līdz piektdienai - 8:00- 15:00, S.- Sv.- no 9:00 līdz 12:00.

Iedzīvotājiem ir iespēja palīdzēt patversmes mīluļiem arī ziedojot:

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka

PVN Reģ.Nr. LV45403006010