Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Aicina palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmē nonākušajiem dzīvniekiem

Jēkabpils dzīvnieku patversmes apsaimniekotājs SIA “Jēkabpils pakalpojumi” ir pateicīgi ikvienam, kurš ziedo dzīvnieku patversmes iemītniekiem- dzīvnieku patversmē nokļūst suņi un kaķi, kuri dažādu iemeslu dēļ ir palikuši bez saimniekiem, tāpēc iedzīvotāju sniegtā palīdzība patversmes dzīvnieku apkopšanā un uzturēšanā ir ļoti vērtīga.

Šobrīd Jēkabpils dzīvnieku patversmē saimniekus gaida 26 suņi un 21 kaķis. Dzīvnieciņus, kuri palikuši bez mājām, var apskatīt Jēkabpils dzīvnieku patversmes mājas lapā www.jekabpilspatversme.lv - iespējams tieši šeit atradīsiet savu uzticamo draugu. Atgādinām, ka patversmes dzīvnieki nepārdodas- tos var adoptēt bez maksas vai par brīvi izvēlētu ziedojumu. Atgādinām, ka dzīvnieka izvēle ir ne tikai atbildīgs solis jūsu dzīvē, bet arī milzīga cerība dzīvniekam iegūt pastāvīgas mājas un cilvēku, kuru mīlēt un kuram uzticēties. Tāpēc šis solis nedrīkst būt mirkļa iegriba vai spontāns lēmums!

Aicinām palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmē nonākušajiem mīluļiem ziedojot!

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka

PVN Reģ.Nr. LV45403006010

 

Jēkabpils dzīvnieku patversmes ziedojumu kastītes atrodamas SIA “Mimoza”, veterinārajā aptiekā SIA “Centrs AV”, veterinārajā klīnikā SIA “Livet”, SIA “Reāls” (Citrus Spa), tirdzniecības centrā “Sedumi”, tirdzniecības centrā “Mego”, SIA “Jēkabpils pakalpojumi” un Jēkabpils dzīvnieku patversmē.

Klātienē var ziedot arī suņu vai kaķu barību, kaķu tualetes smiltis, kakla siksniņas, segas, rotaļlietas dzīvniekiem u.c.

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpils

Darba laiks: No Pirmdienas- Piektdienai- 8:00- 15:00, S.- Sv.- no 9:00- 12:00