Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Jēkabpils dzīvnieku patversmē turpinās infrastruktūras labiekārtošana

Jēkabpils dzīvnieku patversmē lēnām turpinās infrastruktūras labiekārtošana. Pagājušajā nedēļā patversmē tika uzsākta jauna žoga uzstādīšana. Darbi vēl nav pabeigti – ir uzstādīts patversmes priekšplāna žogs un vārtiņi, bet vēl jāuzstāda žogs mazajos suņu voljēros. SIA “Jēkabpils pakalpojumi” žogu iegādājās par ziedojumiem. Kopējās izmaksas ir 2715 eiro. Savukārt darba izmaksas tiek segtas no uzņēmuma iekšējiem līdzekļiem. Žoga ierīkošanu plānots pabeigt līdz šā gada beigām. 
         Septembrī patversmē tika demontētas vecās suņu būdas un uzstādītas četras jaunas suņu būdas, kas arī iegādātas par iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem. Kopējā summa – 1865 eiro. Par ziedojumiem oktobra mēnesī veikti arī Jēkabpils dzīvnieku patversmes dūmvadu tīrīšanas darbi. Šo darbu izmaksas ir aptuveni 117 eiro. 
         Kopš septembra pie dzīvnieku patversmes izvietotas arī jaunas informatīvās plāksnes, kā arī uzlabota patversmes mājas lapa: www.jekabpilspatversme.lv. Tagad tajā iespējams apskatīt visus dzīvniekus, kuri meklē jaunas mājas. 
     
    Pagājušajā nedēļā uzstādītas jaunas ziedojumu kastītes Jēkabpils dzīvnieku patversmei. Ziedojumu kastītes izvietotas SIA “Mimoza”, veterinārajā aptiekā SIA “Centrs AV”, veterinārajā klīnikā SIA “Livet”, SIA “Reāls” (Citrus Spa) kā arī tirdzniecības centrā “Sedumi”. Iedzīvotājiem ir iespēja ziedot arī tirdzniecības centrā “Mego” un Jēkabpils dzīvnieku patversmē. Klātienē var ziedot arī suņu vai kaķu barību, kaķu tualetes smiltis, kakla siksniņas, segas, rotaļlietas dzīvniekiem u.c. 

Noskaties Vidusdaugavas TV sagatavoto sižetu šeit: https://www.youtube.com/watch?v=OAMuziSLuT4