Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Notikušas pirmās brīvprātīgo palīgu apmācības Jēkabpils dzīvnieku patversmē

8.05.2023

Jēkabpils dzīvnieku patversmē ir jauna kārtība- ja apmeklētāji vēlas doties pastaigās ar suņiem vai socializēt patversmes dzīvniekus, tiem jāiziet brīvprātīgo apmācība. Pirmās apmācības brīvprātīgajiem palīgiem jau notikušas šī gada 29. aprīlī.

Brīvprātīgo palīgu apmācības vadīja Jēkabpils dzīvnieku patversmes pārstāve Inguna Avotiņa, kura apmeklētājus iepazīstināja gan ar patversmes vēsturi, tās nepieciešamību un misiju, gan to, kādi noteikumi ir jāievēro brīvprātīgajam. Savukārt no praktiskā viedokļa- par to, kā apieties ar suni, kā iemācīt tam klausīt, kādi ir riski strādājot ar patversmes dzīvnieku- stāstīja Valsts policijas Zemgales grupas kinologs Gints Vuškāns.

Par brīvprātīgo apmācībām bija necerēti liela interese, jo uz tām pieteicās kopumā 22 cilvēki, bet klātienē ieradušies bija 15 brīvprātīgie. Esam patiesi gandarīti par iedzīvotāju atsaucību un ceram uz lielisku turpmāko sadarbību!

Atgādinām, ka par Jēkabpils dzīvnieku patversmes brīvprātīgo var kļūt ikviens no 14 gadu vecuma. Nākošās brīvprātīgo apmācībās plānotas jau jūnijā, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai mūsu mājas lapā.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa telefonu 29361403, vai rakstīt info@jekabpilspatversme.lv