Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

PALDIES “Jēkabpils dzīvnieku patversmes” atbalstītājiem un visiem ziedotājiem

Jau teju noslēdzies 2019. gads un pienācis brīdis, kad var atskatīties uz gada garumā paveiktajiem darbiem. Un ir darbi un to darītāji, kuri pelnījuši, ka tos izceļ un pasaka “Paldies!”, tāpēc Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītnieku un darbinieku vārdā vēlamies pateikties ikvienam, kurš 2019. gadā sniedzis savu atbalstu vai veicis ziedojumu patversmes ķepaiņu uzturēšanai.

Sirsnīgs un patiess paldies tiem, kuri šogad ir devuši kādam no patversmes iemītniekiem visnepieciešamāko – iespēju dzīvot kopā ar saimnieku. Suņa vai kaķa adopcija ir atbildīgs solis, bet tas sniedz laimi gan dzīvniekam, gan to jaunajam saimniekam.  Ticiet, šie ķepaiņi novērtēs jūsu palīdzību un kļūs par uzticamiem, mīļiem draugiem, kas Jūs nekad nenodos.

PALDIES ikvienam, kurš šogad ir ziedojis un palīdzējis patversmei! Saziedoti ir ne vien naudas līdzekļi, bet arī dzīvnieku pārtika, rotaļlietas, sedziņas, salmi un citas noderīgas lietas. Paldies arī brīvprātīgajiem, kuri iepriecinājuši ķepaiņus ar apciemojumu, pastaigām un palīdzējuši ikdienas darbos.

PALDIES arī uzņēmējiem - SIA ‘’Reāls’’, Jāņa aptieka, Centrs AV, ziedu salonam MIMOZA un veikaliem ZEO un SĒTA, kuri izvieto ziedojumu kastītes savos uzņēmumos. Ar jūsu palīdzību 2019.gadā ir saziedoti 964,37 EUR.

2019. gadā par saziedotajiem līdzekļiem dzīvnieku patversmei iegādāti materiāli suņu āra voljēru pārbūvei, labiekārtotas patversmes iekštelpas, iegādāta suņu un kaķu barība un citas lietas.  Ziedojumi tiek tērēti tikai Jēkabpils dzīvnieku patversmes apsaimniekošanai un dzīvnieku kopšanai, no tiem netiek apmaksātas darbinieku algas.

Aicinām arī turpmāk palīdzēt dzīvnieku patversmes uzturēšanā, veicot ziedojumus un brīvprātīgo darbu.

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka

PVN Reģ.Nr. LV45403006010

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpilī.

Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai: 8:00 - 15:00, S.- Sv.-: 9:00 - 12:00.

 

Informāciju par šobrīd patversmē esošajiem dzīvnieciņiem iespējams uzzināt mājaslapā www.jekabpilspatversme.lv, vai zvanot patversmes kopējai pa tālruni 28342253.