Jaunumi

Notikumi un jaunumi patversmē

Sniedz roku Jēkabpils dzīvnieku patversmes ķepaiņiem!

2.08.2021

Jēkabpils dzīvnieku patversmē atbildīgus un gādīgus saimniekus gaida dažādu krāsu, vecumu, raksturu, niķu un stiķu ķepaiņi– 20 suņi un 35 kaķi.

Lielākā daļa patversmē šobrīd esošo dzīvnieku šeit dzīvo jau ilgstoši, un sen ir aizmirsuši, kāda ir sajūta, kad ir mājas, siltums, gādīgi saimnieki un kāds, kuram pieglausties. Aicinām sniegt palīdzību šiem dzīvnieciņiem, dodot vissvarīgāko- mājas un saimniekus! Jēkabpils dzīvnieku patversmes mājas lapā www.jekabpilspatversme.lv ir atrodama lielākā daļa ar patversmē esošajiem dzīvnieciņiem-varbūt tieši šeit atradīsi savas ģimenes uzticamo draugu. Bet, protams, visspilgtāko iespaidu un emocijas gūsi patversmi apmeklējot klātienē- ieskatoties dzīvnieku acīs, un dzirdot to stāstus no dzīvnieku kopējiem.

Atgādinām, ka dzīvnieka izvēle ir ne tikai atbildīgs solis jūsu dzīvē, bet arī milzīga cerība dzīvniekam iegūt pastāvīgas mājas un cilvēku, kuru mīlēt un kuram uzticēties. Tāpēc šis solis nedrīkst būt mirkļa iegriba vai spontāns lēmums!

Patversmes dzīvnieki nepārdodas, iedzīvotāji tos var adoptēt bez maksas vai par brīvi izvēlētu ziedojumu.

Patversmes dzīvnieku uzturēšana un rūpes par tiem ir gan pacietīgs darbs, gan liels materiālais ieguldījums. Un ne vienmēr pietiek visam, kas nepieciešams, tāpēc aicinām palīdzēt patversmes mīluļiem arī ziedojot:

Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka

PVN Reģ.Nr. LV45403006010

Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Zvaigžņu ielā 1a, Jēkabpils

Darba laiks: No Pirmdienas- Piektdienai- 8:00- 15:00, S.- Sv.- no 9:00- 12:00