Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (196)

 • Snezana
  pirms nedēļas
  Labdien ar dzīves izmaiņu nevaram turēt suni vai var viņu adot
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! Tā kā dzīvnieka labklājība ir saimnieka atbildība, iesakām Jums vispirs censties sameklēt viņam jaunu saimnieku, kas būtu arī mazāk traumējoši  mājas mīlulim.  Varam atbalstīt saimnieka meklējumos un mūsu FB kontā izvietot informāciju, ja iesūtīsiet  mājdzīvnieka aprakstu un bildes uz e-pastu: info@jekabpilspatversme.lv 

   Mūsu patversme nav liela, un  šobrīd tā ir piepildīta un jaunus suņus nav iespējams uzņemt. Varat sazinātis ar lielajām patversmēm, varūt tur ir iespēja uzņemt, ja neizdodas atrast pašiem jaunas mājas. 


 • kristine
  7 mēnešus pirms
  Labdien. Mums ir izveidojusies skaudra situācija. Sakara ar dzīvesvietas maiņu, jāatsakās no mūsu miļajiem mincīšiem. Nav izejas kā vērsties pie Jums. Divas kaku meitenītes,māsiņas,mājas kaķiši, ir visas potes. Ļoti mīļas un jaukas. Safīra un Rūbija. gadins Safīrai,kastrēta. Rūbija 5 mēneši. Abām vieni vecāki.

 • Andis
  8 mēnešus pirms
  Sveiki,intresi piesaistija divi sunīši Rižiks un Žuļiks.Vai ir pieejami adopcijai un ja ir tad kādi ir nosacijumi lai adoptētu?Jauku jums dienu.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! Būsim priecīgi Jūs uzņemt ciemos patversmē, lai ar sunīšiem klātienē iepazītos. Patversmes dzīvnieciņus var adoptēt par brīvi izvēlētu ziedojumu.


 • Iluta
  10 mēnešus pirms
  Labdien jūs dzivnieku patversmē pieņemat segas i paklājus.