Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (161)

 • Zintis
  7 dienas pirms
  Sveiki. Vai jums ir kāda informācija par suņu kucīti vārdā Leda? pāris gadus atpakaļ paņēmām maziņu no jums 2 mēnešus vecu un nācās atdot atpakaļ pēc pāris gadiem, vai jums ir kāda informācija par tādu kucīti, kur viņa ir nonākusi šobrīd, vai ir kāds saimnieks viņai?

 • Dace
  2 nedēļas pirms
  16.martā mums pazuda ruda kaķenīte. Jauna (10 mēn.) Murra. Diemžēl nebija sterilizēta. Varbūt kāds ir aizvedis pie jums? Dace 26899222
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien. Diemžēl, nē. Pagaidām nav nonācis pie mums. Bet varam ievietot ziņu mūsu Facebook sociālajā kontā, lai palīdzētu atrast. Zvaniet vai rakstiet 28306068.

 • Lāsma
  4 nedēļas pirms
  Labdien! Vai jums ir kaķēni? Meklējam svītrainīti, kuram dot mājas, jo nesen zaudējām savu mīluli.

 • Ieva
  pirms mēneša
  Labdien, es varetu dot majas 2 kakjisiem, kurus esmu noskatijusi no Jusu patversmes, bet dzivoju Lielbritanija. Vai Jums ir informacija, vai un ka ir iespejams vinus transportet no Latvijas uz Lielbritaniju un kads ir process? Paldies jau ieprieks!
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien. 


   Jūsu nodomi, protams, ir apsveicami un prieks par tiem, taču no mūsu puses nodrošināt sūtīšanu nav iespējams. Tas Jums jāorganizē pašai un jānoskaidro, kā norit šis process. 


 • Inese
  2 mēnešus pirms
  Labvakar! Vai, raibā kaķenīte (KAĶENĪTE 21.12.2018) vēl ir bez mājām? Kāds raksturs viņai ir? Vai, ģimenē ar bērniem varētu sadzīvot un iejusties? Ļoti gribētu uzņemt savā ģimenē jauku mīluli, par kuru varētu rūpēties un mīlot! :)
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Kaķenīte aizvien ir pie mums. Jāsaka gan, ka pēc rakstura ļoti bailīga, taču, ja spēsiet pārliecināt, ka esat gatavi pieradināt to, tad variet kļūt par kaķenītes saimnieku.

   Lai uzzinātu ko vairāk, sazinieties ar patversmes kopēju Tatjanu, viņa Jums visu paskaidros un aprakstīs. 28342253