Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (200)

 • Diāna
  3 nedēļas pirms
  Labdien. Rakstu ar smagumu sirdī. Pie manis ir nonākusi kaķenīte 10-12 mēnešu veca. Sfinksa,ar acu problēmu (balta plēvīte uz acs zīlītes). Viņai ir nomirusi saimniece.Es diemžēl nevaru pavilkt viņas uzturēšanu un atļauties ārstēšanu, kaķenīte arī nav sterilizēta un smagi pārnes marta ietekmi. Pašai ir kaķis ar diagnosticētu negaidīti diabētu. Nezinu ko darīt, vai Jūs varētu kaut kā palīdzēt šajā situācijā? Kaķene ir ļoti sirsnīga un mīloša.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
    Labdien! Šobrīd mūsu patversme ir pārpildīta. Mums vetārsts nav pastāvīgi uz vietas, bet kaķenītei, kā var noprast, būtu nepieciešama specifiska ārstēšana un uzraudzība, kā arī minētās šķirnes kaķiem nepieciešamis īpašs uzturs un apstākļi. Mūsu ieteikums- mēgināt sazināties ar lielajām dzīvnieku patversmem, biedrībām, painteresēties, vai ir iespēja paņemt kaķīti.

 • Gerda
  4 nedēļas pirms
  Sveiki man pazina sit suņus tas ir ļauts jo brada pa puķem ar koku vakar situsi tas nav normal
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   katram sunim  ir nepieciešama apmācība, ka var veikt saimnieks pats, ja ir nepieciešamās iemaņas vai vērsties pie kinologa pēc padoma un palīdzības. Vardarbīga attieksme pret dzīvnieku nav pieļaujama. Dzīvnieku  aizsardzības un labturības noteikumu ievērošanu kontrolē PVD (pārtikas un veterinārais dienests), kuram var ziņot par pārkāpumiem. Ja pret dzīvnieku tik vērti smagi noziedzīgi nodarījumi, nekavējoties jāziņo pašvaldības vai Valsts policijai.

 • Evita
  pirms mēneša
  Labdien! Negaidīti ir radusies situācija, kur no privātmājas pārceļamies uz dzīvokli un nevaram līdzi paņemt savu sunīti. Bezšķirnes un Haskija sajaukums, 4gadus vecs, draudzīgs. Nevaram atrast mājas. Vai pie jums ir iespēja ?
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
    Labdien! Esam pašvaldības dzīvnieku patversme, kuras pamatfunkcija ir nodrošināt palīdzību  pašvaldības teritorijā bezplīdzīgā stāvoklī nonākušiem vai bez īpašnieka palikušiem mājdzīvniekiem.  Jūsu minētajā gadījumā  situācija būtu jārisina turpinot meklēt iespējas Jums -  kā īpašniekam, sameklēt dzīvniekam jaunus saimniekus. Varam  sniegt atbalstu un izvietot parversmes Facebook kontā sludinājumu, ja iesūtīsiem mājdzīvnieka foto, aprakstu (vecums, veselības stāvoklis, rakstura īpatnības, vakcinācijas dati, čipa numurs utt.) un savus kontaktus, kā interesentiem sazināties.

 • Svetlana
  3 mēnešus pirms
  Labdien interesanti kucēni mazā auguma labāk meites apmērām 2-3menesi, paldies
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! Šobrīd ir kucēni, ko var rezervēt adopcijai, būs vidēja lieluma, kucēnu mamma ir augumā līdz celim. Zvaniet darba laikā patversmes kopējai t. 28342253 sīkākai informācijai un lai vienotos par apciemojumu patversmē. 

 • Snezana
  3 mēnešus pirms
  Labdien ar dzīves izmaiņu nevaram turēt suni vai var viņu adot
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! Tā kā dzīvnieka labklājība ir saimnieka atbildība, iesakām Jums vispirs censties sameklēt viņam jaunu saimnieku, kas būtu arī mazāk traumējoši  mājas mīlulim.  Varam atbalstīt saimnieka meklējumos un mūsu FB kontā izvietot informāciju, ja iesūtīsiet  mājdzīvnieka aprakstu un bildes uz e-pastu: info@jekabpilspatversme.lv 

   Mūsu patversme nav liela, un  šobrīd tā ir piepildīta un jaunus suņus nav iespējams uzņemt. Varat sazinātis ar lielajām patversmēm, varūt tur ir iespēja uzņemt, ja neizdodas atrast pašiem jaunas mājas.