Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (131)

 • Oksana
  pirms gada
  Onkulis ir nomiris no onkoloģijas un ir palikuši viņa mīluļi suns (gadu vecs)un kaķis. Diemžēl nevienam no palikušajiem radiniekiem nav iespējas paturēt šos dzīvnieciņus. Sakiet lūdzu, vai ir iespējam ka Jūs varat atbraukt un paņemt viņus pie sevis, varbūt būs kāds kurš varēs viņus "adoptēt"?

 • Karīna
  pirms gada
  Sveiki. Sakiet vai var pie Jums atbraukt ciemos?! Un ko varētu atvest dzīvniekiem? Paldies!

 • Kristīne
  pirms gada
  Labdien.Es dzivoju Madonā velos atbraukt uz jūsu patversmi un adoptēt kādu no kaķiem,vēlētos tieši kaķeni, var uzināt cik jums kaķu meiteņu? vai es varu braukt jebkurā no jūsu darba dienām un laika?Vai kaķenes ir sterelizētas?Ko es varu ziedot jūsu patversmei,kas ir šobrīt viss vajadzīgākais?Vai par kaķa adoptāciju ir jāmaksā?Paldies!
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! Prieks, ka vēlaties adoptēt, protams varat ierasties pie mums patversmes darba laikā. Dzīvnieciņu var adoptēt par brīvi izvēlētu ziedojumu, bet ja vēlaties ziedot kaut ko konkrēti- vienmēr noderēs kaķu, suņu barība, kaķu tualešu smiltis, kakla siksniņas, pavadiņas utt.

   Par pārējiem jautājumiem lūdzam sazināties ar patversmes kopēju Tatjanu 28342253- viņa spēs izstāstīt visu smalkāk par patversmes dzīvnieciņiem.


 • Vika
  pirms gada
  Labdien! Es gribētu pajautāt vai varētu kādu dienu pastaigāt ar kādu suni?
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien!

   Jēkabpils dzīvnieku patversmes uzraugs līdz 8.maijam ir atvaļinājumā, bet pēc 8. maija droši sazinieties ar uzraugu, lai noskaidrotu vai patversmē ir kāds draudzīgs sunītis, kuru var izvest pastaigā t.:28342253