Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (200)

 • Kristine
  6 gadus pirms
  Labdien, junija fotoattelos 4 sunjuks (smilsu krasa), cik vecs vinjs ir?

 • Evelīna
  6 gadus pirms
  kāds ir brīvprātīgo darbs patversmē ? Un vai var apciemot mazos mīlīšus ?
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Sveiki!

    Brīvprātīgo darbi patversmē ir visdažādākie. To kopēja izlemj kas konkrētajā brīdī ir visvairāk nepieciešams izdarīt. Var palīdzēt tīrīt kaķu būrīšus, barot tos, vest pastaigās suņus, ja ir tam piemēroti. Ravēt puķu dobes, laistīt, grābt zāli un tt.

   Protams variet braukt ciemos, tikai darba laikā :)  • Regīna
  6 gadus pirms
  Labdien! Pirms vairāk kā mēneša, liekas, paņēmu no Jums kaķenīti (bija reģistrēta ar vārdu Karolīna), mēs viņu nosaucām par Līnu (saīsināti). Kaķenīte ļoti mīlīga, tiešām visi viņu iemīlējām, bet ir viena ļoti liela nelaime, Līna čurā mūsu gultā un kakā bieži uz paklāja. Kopš pirmās dienas viņa ir radināta iet savā tualetē, ko arī dara visu laiku.Bet, neskatoties uz to, ka staigā kārtīgi tualetē, ielec gultā un piečurā, vai sadomā un piekakā uz paklāja. Ko vien neesam darījuši, lai tā nebūtu, nekas nelīdz. To vien darām, kā kopjam un mazgājam, gaidot ka viss labosies. Ko lai dara, ļoti žēl, bet laikam būs jāved atpakaļ uz patversmi. Varbūt Jūs ko ieteiksiet? Ar cieņu, Regīna
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labrīt!

   Jā, bēdīgi kad tā. Iesaku pazvanīt mūsu vetārstei- Vinetai, pakonsultēties ko šādā situācijā darīt. Ja galīgi nekas nesanāk, vediet atpakaļ uz patversmi.