Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (199) • Daniels
  2 gadus pirms
  Labvakar! Gribētos izdarīt labu darbu Ziemassvētkos. Kas uz šo brīdi ir nepieciešams Jēkabpils patversmes iemītniekiem?

 • Ginta
  2 gadus pirms
  Meitai skolā ir akcija, kurā var Ziemassvētku dāvanas sūtīt pansionātu iemītniekiem un arī Jums (Jēkabpils dzīvnieku patversmei), bet nav minēts, ko var dāvināt dzīvnieku patversmei, tikai cilvēkiem. Ko var likt pakā, ko dāvināt Jums?
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme

   Ja vēlies ziedot, ņem vērā, ka šogad Ziemassvētku paciņā ieteicams ielikt dzīvnieku barību (sauso barību, konservus), kaķu tualetes smiltis, skrāpeles, avīzes, segas, pledus, palagus, suņu kakla siksnas un pavadas.


 • Maija
  2 gadus pirms
  Labdien! Suns atrodas Jēkabpilī (Jēkabpils nov., Jēkabpils, Pils 155-3) un tiek turēts nepiemērotos apstākļos - pie ķēdes 1,5 garu, bez ūdens, ēdiena un pastaigas. Dzīvnieka turēšanas apstākļi ir acīmredzami neatbilstoši MK noteikumiem. Vai ir iespēja pārbaudīt suņa turēšanas apstākļus un mikročipu? MK noteikumu 17.punkts Savukārt MK noteikumu 17.punktā noteiktas konkrētas prasības, kas saimniekam ir jāievēro, turot suni piesietu. Saimniekam obligāti sunim ir jānodrošina: 1) Pilnvērtīgu ēdināšanu; 2) Vienmēr pieejamu svaigu ūdeni; 3) 30 minūšu pastaigu ne retāk kā reizi dienaktī; 4) Suņa augumam atbilstošu būdu vai mītni, kur patverties; 5) Tīrību suņa būdā, mītnē un laukumā, kur suns uzturas; 6) Vismaz 3 metrus garu ķēdi, pavadu; 7) Vismaz 2 centimetrus platu ādas kakla siksnu vai citu pieguļošu aksesuāru, kas netraumē suni. Ar cieņu, Pils rajona iedzīvotāji