Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (161)

 • Eviija
  5 mēnešus pirms
  Labdien, es paņēmu kaķenīti uz pagaidu mājam pie manis, bet kaķenīti es nevaru paturēt, jo man mājas ir jau divi kaķi un trīs suņi, kas nepieņems kaķenīti. Jau nedēļu kaķenīte mokas vienā istabā, bet tā arī saimniekus nespējam atrast. Vai ir kāda iespēja nogādāt kaķenīti pie jums, ja tiešām neatrodam nevienu saimnieku? Kaķenītei ir apmēram 4-5 mēneši, galīgi pamesta pie Lauku šika gulēja vairākus mēnešus kartona kastē.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme

   Labdien. 

   Paldies par Jūsu gādīgajām rūpēm. 

   Piezvaniet patversmes kopējai Tatjanai pa tālruņa numuru  28342253 un pastāstiet situāciju. Viņa Jums ieteiks, kā rīkoties. 


 • Laura
  5 mēnešus pirms
  Labdien. Vakar man atveda kaķi pēc operācijas pieaugušo. Narkozes pagāja un viņš satrakojas kaut sākumā bija mierīgs vismaz tā izskatījās. Bet nezinu kas notika pa nakti ka viņš sāka šņākt,rukt?. Un skrēja ka negudrs pa visu māju kas bija ceļā tas bija uz grīdas un sasists. Kaķis līdz šim dzīvoja ārā ,nebija pieradināts pie cilvēkiem,. Man ir cerība ka viņš sāks uzticēties mums, pāri viņam neviens nedara
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien. 

   Dzīvnieki mēdz būt uztraukušiem un neizpratē pēc šādām operācijām. Centieties sagalbāt mieru un ieviest uzticību. 


 • Laura
  6 mēnešus pirms
  Labdien! Vai būtu iespējams novembrī izvest pastaigā sunīšus? Vai iepriekš ir jāpiesakās?
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme

   Labdien.


   Jā, suņus vest pastaigā ir iespējams, taču iepriekš jāsazinās ar patversmes kopēju, zvanot uz tālruņa numuru 28342253. 


 • Samanta
  6 mēnešus pirms
  Sveiki. Redzēju sludinājumu par kucēnu facebook. Vai vēl ir brīvs adopcijai , ja jā - cik tas maksā ? Un kurās dienās var aizbraukt iepazīties ar mazo suņu bērnu ? :)

 • Daniela
  6 mēnešus pirms
  Sveiki. Vēlējos noskaidrot vai ir kādi kucēni, kas izaugs liela auguma,vai jau paaudzies suņuks liela auguma, kas var sadzīvot ar 3 berniem,berniem mums ir 1.g.3.g.6.g.. un kādas samaksas ir pie jums adoptejot sunīti???
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien. 


   Dzīvnieku adopcija ir bez maksas (par brīvi izvēlētu ziedojumu). 

   Kucēnu nebūs, bet liela auguma draudzīgu suņuku gan variet sev atrast. Lai noskaidrotu koknrētāku informāciju, piezvaniet patversmes kopējai Tatjanai, mob.tel. 28342253 un aprunājieties. Viņa vislabāk spēs visu izstāstīt.