Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (135)

 • Lāsma
  6 mēnešus pirms
  Jaunajā ielā pie daudzdzīvokļu nama autobusa pieturā (blakus 2. vidusskolai) sēž neliela auguma suns. Liekas, ka pamests, jo no paša rīta tur atrodas, kādu gaidot. Lūdzu, nogādājiet patversmē. Suns ļoti noskumis.

 • Kristīna
  6 mēnešus pirms
  Labdien. Sakiet vai uz doto brīdi Jums ir pieejami suņi liela auguma, labi saprotas ar bērniem, labs sargs pieradis gan pie ķēdes gan saites?
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Šobrīd patversmē atrodas vairāki tādi suņi, kas varētu atbilst Jūsu aprakstam, taču, lai uzzinātu precīzāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar patversmes kopēju Tatjanu; mob.tel. 28342253

 • ANITA
  6 mēnešus pirms
  Es gribetu kakiti ,bet,ne parāk draiskulīgu,savai 92gadi mammai ....loti vēlams,kastretu vai sterizētu.....ne jaunu...kurš prot iet uz podina.{kaķu}....varetu ,ja iespejams,tuvākajās dienās ,aiziet,apskatīties.....mamma paliek viena,jo es bieži esmu prom,arzemēs.....bet,īstenībā,es,kā lauku cilvēks,zootehniķe,mīlu dzīvniekus......un mamma,protams,arī.....ja vēlaties atbildēt,zvaniet man 271 59 238.....ar cieņu,Anita.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien. 

   Jēkabpils dzīvnieku patversmē noteikti atradīsiet savai mammai mīlīgu un piemērotu minci. Dodieties uz patversmi, tur gaida dažāda rakstura un vecuma kaķi. 


 • Inga
  7 mēnešus pirms
  Labdien Vai ēnu dienā pie Jums ir iespēja pieteikties?

 • Evelīna
  7 mēnešus pirms
  Labvakar, zinu to, ka jums ir nepieciešamas segas priekš dzīvniekiem, bet vai ir nepieciešami arī palagi?