Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (103)

 • Zane
  6 mēnešus pirms
  Labdien! Vai patversmē ir kāds mazs kakēns,kurš ilgojas pēc labām mājām?
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! patversmē šobrīd ir vairāk kā 20 kaķi, droši brauciet ciemos un iepazīstieties, jo šeit visi ilgojas pēc jaunām mājām un gādīgiem saimniekiem.

 • Katrīna
  6 mēnešus pirms
  Labdien! Vai par to , ka paņem dzīvnieku ir kautkas papildus jāmaksā izņemot ziedojumus? Paldies par uzmanību! Katrīna.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! Ja sunītis, esot patversmē, ir sterilizēts un čipots, tad  ir jāsamaksā par sterilizāciju un čipošanu. Kaķīšus gan var adoptēt par brīvi izvēlētu ziedojumu.

 • Oksana
  7 mēnešus pirms
  Onkulis ir nomiris no onkoloģijas un ir palikuši viņa mīluļi suns (gadu vecs)un kaķis. Diemžēl nevienam no palikušajiem radiniekiem nav iespējas paturēt šos dzīvnieciņus. Sakiet lūdzu, vai ir iespējam ka Jūs varat atbraukt un paņemt viņus pie sevis, varbūt būs kāds kurš varēs viņus "adoptēt"?

 • Karīna
  7 mēnešus pirms
  Sveiki. Sakiet vai var pie Jums atbraukt ciemos?! Un ko varētu atvest dzīvniekiem? Paldies!

 • Kristīne
  7 mēnešus pirms
  Labdien.Es dzivoju Madonā velos atbraukt uz jūsu patversmi un adoptēt kādu no kaķiem,vēlētos tieši kaķeni, var uzināt cik jums kaķu meiteņu? vai es varu braukt jebkurā no jūsu darba dienām un laika?Vai kaķenes ir sterelizētas?Ko es varu ziedot jūsu patversmei,kas ir šobrīt viss vajadzīgākais?Vai par kaķa adoptāciju ir jāmaksā?Paldies!
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien! Prieks, ka vēlaties adoptēt, protams varat ierasties pie mums patversmes darba laikā. Dzīvnieciņu var adoptēt par brīvi izvēlētu ziedojumu, bet ja vēlaties ziedot kaut ko konkrēti- vienmēr noderēs kaķu, suņu barība, kaķu tualešu smiltis, kakla siksniņas, pavadiņas utt.

   Par pārējiem jautājumiem lūdzam sazināties ar patversmes kopēju Tatjanu 28342253- viņa spēs izstāstīt visu smalkāk par patversmes dzīvnieciņiem.