Jautājumi un Atbildes

IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Jautājiet mums

* Jūsu vārds un e-pasts tiek peprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Jautājumi un Atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES (179)

 • Biruta
  2 gadus pirms
  Vai pie jums patreiz ir kāds maza auguma jauns suņuks, es ļoti meklēju. Manu sunīti pirms gada nošāva malumednieki , es gribu izaudzēt sev draugu un "zvaniņu", lai ir kas paziņo par viesiem...man ir privātmāja. Suņi netika turēti piesieti.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme

   Labdien. Maza auguma suņuki pie mums ir.  Jums jāvienojas ar patversmes kopēju Tatjanu par apmeklējuma laiku, lai iepazītos ar mūsu iemītniekiem. Zvaniet pa tālruņa numuru 28342253. 


 • Kristaps
  2 gadus pirms
  Vai šinī ārkārtas situācijas laikā patversme strādā? Darba laika laikā sazvanīt nevar, atbraucit uz patversmi sastapt arī nevienu neizdevās.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme

   Labdien. Jā, patversme darbojas. Pirms ierašanās noteikti jāsazinās ar patversmes kopēju, zvanot pa tālruņa numuru 28342253.


 • Ģirts
  2 gadus pirms
  Vai jūs sestdien strādās iet?

 • Eviija
  2 gadus pirms
  Labdien, es paņēmu kaķenīti uz pagaidu mājam pie manis, bet kaķenīti es nevaru paturēt, jo man mājas ir jau divi kaķi un trīs suņi, kas nepieņems kaķenīti. Jau nedēļu kaķenīte mokas vienā istabā, bet tā arī saimniekus nespējam atrast. Vai ir kāda iespēja nogādāt kaķenīti pie jums, ja tiešām neatrodam nevienu saimnieku? Kaķenītei ir apmēram 4-5 mēneši, galīgi pamesta pie Lauku šika gulēja vairākus mēnešus kartona kastē.
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme

   Labdien. 

   Paldies par Jūsu gādīgajām rūpēm. 

   Piezvaniet patversmes kopējai Tatjanai pa tālruņa numuru  28342253 un pastāstiet situāciju. Viņa Jums ieteiks, kā rīkoties. 


 • Laura
  2 gadus pirms
  Labdien. Vakar man atveda kaķi pēc operācijas pieaugušo. Narkozes pagāja un viņš satrakojas kaut sākumā bija mierīgs vismaz tā izskatījās. Bet nezinu kas notika pa nakti ka viņš sāka šņākt,rukt?. Un skrēja ka negudrs pa visu māju kas bija ceļā tas bija uz grīdas un sasists. Kaķis līdz šim dzīvoja ārā ,nebija pieradināts pie cilvēkiem,. Man ir cerība ka viņš sāks uzticēties mums, pāri viņam neviens nedara
  • Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
   Labdien. 

   Dzīvnieki mēdz būt uztraukušiem un neizpratē pēc šādām operācijām. Centieties sagalbāt mieru un ieviest uzticību.